Author: g***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 清潔你的朋友是我們自己嗎⋯⋯這: 你
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Price: HK$69.00
| Texture | Cream |
| Ingredients Attributes | Clean |
| Color | Green |
| Type | Cleansers |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Oil Control |
| 高度 | 4.6 cm |
| 長度 | 9.8 cm |
| 寬度 | 19.9 cm |
| 淨容量 | 300 ml |
| SKU | sb2304286985884689 |
Brand Name: VT
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/VT-sc-014143288.html
Quality: 6036654 people said the quality is very good!
Author: g***0
Date:
Review: 清潔你的朋友是我們自己嗎⋯⋯這: 你
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: 8***6
Date:
Review: 蠻大支的。感覺很實用。
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: l***4
Date:
Review: 還沒洗過但是還蠻大瓶的
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: 8***1
Date:
Review: 對我的皮膚來說夏天很適合,秋冬季洗起來臉會緊繃
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.